تعداد آیتم: ۰
جمع کل: ۰ ریـال
تخفیف: ۰ ریـال
مبلغ قابل پرداخت: ۰ ریـال
» خرید نهایی
19:4   سه شنبه 29 خرداد 1403
کاربر گرامی ، خوش آمدید...  (ثبت نام كاربر  |  ورود به سايت)
طراحی فرش با خودکار بیک

 


 

 

 

 

 

 

طرح هایی بی نظیرفرش از Jonathan Bréchignac

این هنرمند فرانسوی توانسته طرح هایی بینظیر از فرش را خلق کند تاثیر حیرت انگیز آن استفاده از ابزار طراحی این هنرمند می باشد. Jonathan توانسته با خودکار بیک با جوهر مشکی و آبی بر روی کاغذ تصاویری زیبا را خلق کند . سایز کارهای جاناتان به اندازه سجاده نماز مسلمانان می باشد.
طرح های منحصر به فرد و الگوهای مختلف موجود در هر قطعه توسط ترکیبی از اشکال هنری و تأثیرات الهام گرفته شده است، این الهام از انواع مختلف هنر
(روم فرانسوی، ژاپنی های سنتی، بومی آمریکا و مکزیک) و همچنین پوشش نظامی و طرح و الگوی حیوانات است. آنها با هم ترکیبی از تمدن ها و مذاهب پدید آوردن که یک مفهوم جدید را ایجاد میکند.
او درباره اولین طرح فرش خود گفت: چند سال پیش، در حالی که مشغول به کار در تبلیغات به عنوان یک خلاق بودم، متوجه شدم که بسیاری از تصاویر که ما می بینیم و یا خلق میکنیم دارای یک طول عمر محدود است. و قصد داشتم هر روز بخشی کوچکی از یک چیز بزرگ را نقاشی کنم و به همین دلیل کار اولین فرشم را شروع کردم، معمولا این طرح ها بین 6 تا 7 ماه زمان میبرد ولی اولین کار من 1.5 سال به طول انجامید.

وی درباره استفاده از خودکار بیک اظهار کرد: این خودکار بسیار رایج و متداول است و من عاشق بکارگیری وسایلی هستم که مردم میشناسند و در موردشان میدانند. البته لازم به ذکر است که جزییات بسیار ریز با این این خودکار انجام نگرفته است.
او ادامه داد: من عربی یا مسلمان نیستم ولی حساس مدیترانه ای دارم و هنر اسلامی را واقعا تحسین میکنم.
جاناتان درباره یکی از طرح هایش که 4 گوشه ی آن کدهایQR کشیده شده بود توضیح داد: با نرم افزار مخصوص خواندن این نوع کدها شما به وبسایت www.thecarpet.net لینک میخورید و میتوانید آنجا انواع طرح فرش را با استفاده از خودکار بیک ببینید

 

 

. 

 

 

 

 

 

 

 
تمامي حقوق اين سايت متعلق به تابلو فرش پرند مي باشد
طراحي سايت و بهينه سازي سايت توسط پورتال فراتک